• 1-2 dagars leveranstid på lagervaror
  • Snabb support
  • Hämtlager i Sthlm

Kontakta oss 

 Vi är en liten men effektiv organisation. De flesta av oss kan hjälpa dig på något sätt eller peka dig i rätt riktning inom ATECO.

Fyll i formuläret och ställ din fråga så återkommer vi till dig så snart vi kan! Söker du någon enskild på företaget så hittar du kontaktuppgifter nedan.

 

 

Exempelbild

Anders Brorsson

Brandtekniskt sakkunnig

0703-30 54 02

anders.brorsson@ateco.se

Exempelbild

Robin Brorsson

VD / Produktchef

0703-30 64 35

robin.brorsson@ateco.se

Exempelbild

Erik Huluwik

Försäljningschef

0761-88 97 00

erik.huluwik@ateco.se

Exempelbild

Johanna Fink

Lager & Logistik

0701-48 32 22

johanna.fink@ateco.se

Exempelbild

Banu Brorsson

Ekonomi

0705-85 84 74

banu.brorsson@ateco.se

Exempelbild

Erik Rundelius

Tryck & Web
0705-51 83 90

erik.rundelius@ateco.se

Exempelbild

Therese Winblad

Ordersupport

0704-39 15 96

therese.winblad@ateco.se

Exempelbild

Jarmo Liimatainen

Montering

0761-70 79 38

jarmo.liimatainen@ateco.se

Tack! Vi kontaktar dig inom kort